bonsaiClubNoordMain
Welkom op de internet site van de Bonsai Club Noord.
Ons doel is het beoefenen en bevorderen van de bonsai kunst als hobby voor iedereen.

Op woensdag 18 april was het zo ver. Enkele leden van onze club gaven een presentatie bij de vrouwenclub Foxhol. Na een korte introductie van de voorzitster nam Astrid en woord. Zij nam de aanwezige leden mee in de wereld van de Bonsai. Na verteld te hebben over betekenissen, geschiedenis, vormen en andere onderwerpen volgde een korte pauze. 
Na de nodige versnaperingen gingen de leden verder met het laten zien van diverse bomen, gereedschappen, grondsoorten en potten. Daaropvolgend gaf Harry, onder toezicht en hulp, een demonstratie  snoeien van een rode beuk gevolgd door het vormen en bedraden van een Jeneverbes (zie foto).

Het was een geslaagde en gezellige avond. De leden ontvingen als dank nog een prachtig bos bloemen.

 

Back to Top